Hírek

Dékáni tájékoztató - 2018. december 6, csütörtök

Dékáni Pályamunka 2018 eredmények

Az Általános Orvostudományi Kar és a Tudományos Diákköri Tanács vezetősége örömére az idei évben nagy számú Dékáni Pályamunka került beadásra. Az eredményeket alább tekinthetik meg.

Klinikai orvostudományok I. szekció

Elnök: Dr. Horváth Örs Péter

1. helyezés: Ole Klein, Fogászati és Szájsebészeti Klinika

Témavezető: Dr. Szalma József

2. helyezés: Kopjár Eszter, Fül-, Orr-, Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

Témavezető: Dr. Németh Adrienn

3. helyezés: Petrevszky Nerina, Fül-, Orr-, Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

Témavezető: Dr. Szanyi István, Dr. Gombos Katalin, Dr. Orosz Éva

Klinikai orvostudományok II. szekció

Elnök: Dr. Székely Miklós

1. helyezés: Horányi Eszter Flóra, Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Anatómiai Intézet

Témavezető: Dr. Ert Tibor, Dr. Kvárik Tímea

2. helyezés: Jasper Maximilian Nörenberg, Mikrobiológiai és Immunitástani Intézet

Témavezető: Dr. Barakonyi Alíz

3. helyezés: Szijártó Balázs, II.sz. Belgyógyászati Klinika és Nephrológiai Centrum

Témavezető: Dr. Wittman István, Dr. Molnár Gergő

Klinikai orvostudományok III. szekció

Elnök: Dr. Molnár Dénes

1. helyezés: Eitmann Szimonetta Éva, Transzlációs Medicina Intézet

Témavezető: Dr. Pétervári Erika

2. helyezés: Schandl Márton Ferenc, Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, Anatómiai Intézet

Témavezető: Dr. Ertl Tibor, Dr. Vass Réka Anna

3. helyezés: Farkas Gábor, Gyermekgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Adonyi Mária

3. helyezés: Varga Flóra Dorottya, Gyermekgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Józsa Gergő, Dr. Juhász Zsolt

Klinikai orvostudományok IV. szekció

Elnök: Dr. Komoly Sámuel

1. helyezés: Kovács Márton Áron, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika, Immunológiai és Biotechnológiai Intézet

Témavezető: Dr. Tényi Tamás, Dr. Simon Diána

2. helyezés: Kovács Mónika, Gyermekgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Ohmachtné Dr. Hollódy Katalin

Kísérletes orvostudományok I. szekció

Elnök: Dr. Csernus Valér

1. helyezés: Környei Bálint Soma, Idegsebészeti Klinika, Radiológiai Klinika

Témavezető: Dr. Tóth Arnold, Dr. Schwarcz Attila

2. helyezés: Szél Orsolya, Pathologiai Intézet

Témavezető: Dr. Kajtár Béla

2. helyezés: Tareq Abu Dakah, Immunológiai és Biotechnológiai Intézet

Témavezető: Dr. Kellermayer Zoltán

Kísérletes orvostudományok II. szekció

Elnök: Dr. Németh Péter

1. helyezés: Bedics Gábor, Immunológiai és Biotechnológiai Intézet

Témavezető: Dr. Balogh Péter

2. helyezés: Malgay Annamária Györgyi, Pathologiai Intézet

Témavezető: Dr. Kajtár Béla

3. helyezett: Óli Jakobsen, Immunológiai és Biotechnológiai Intézet

Témavezető: Dr. Balogh Péter

 

Kiemelt I. helyezés: Környei Bálint Soma

 

Gratulálunk a Díjazottaknak! További sok sikert kívánunk tanulmányaikhoz!

Hírarchívum