Az Általános Orvostudományi Kar és a Tudományos Diákköri Tanács vezetősége örömére az idei évben nagy számú Dékáni Pályamunka került beadásra. Az eredményeket alább tekinthetik meg.
Klinikai orvostudományok I. szekció
Elnök: Dr. Horváth Örs Péter
1. helyezés: Ole Klein, Fogászati és Szájsebészeti Klinika
Témavezető: Dr. Szalma József
2. helyezés: Kopjár Eszter, Fül-, Orr-, Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika
Témavezető: Dr. Németh Adrienn
3. helyezés: Petrevszky Nerina, Fül-, Orr-, Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika
Témavezető: Dr. Szanyi István, Dr. Gombos Katalin, Dr. Orosz Éva
Klinikai orvostudományok II. szekció
Elnök: Dr. Székely Miklós
1. helyezés: Horányi Eszter Flóra, Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Anatómiai Intézet
Témavezető: Dr. Ert Tibor, Dr. Kvárik Tímea
2. helyezés: Jasper Maximilian Nörenberg, Mikrobiológiai és Immunitástani Intézet
Témavezető: Dr. Barakonyi Alíz
3. helyezés: Szijártó Balázs, II.sz. Belgyógyászati Klinika és Nephrológiai Centrum
Témavezető: Dr. Wittman István, Dr. Molnár Gergő
Klinikai orvostudományok III. szekció
Elnök: Dr. Molnár Dénes
1. helyezés: Eitmann Szimonetta Éva, Transzlációs Medicina Intézet
Témavezető: Dr. Pétervári Erika
2. helyezés: Schandl Márton Ferenc, Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, Anatómiai Intézet
Témavezető: Dr. Ertl Tibor, Dr. Vass Réka Anna
3. helyezés: Farkas Gábor, Gyermekgyógyászati Klinika
Témavezető: Dr. Adonyi Mária
3. helyezés: Varga Flóra Dorottya, Gyermekgyógyászati Klinika
Témavezető: Dr. Józsa Gergő, Dr. Juhász Zsolt
Klinikai orvostudományok IV. szekció
Elnök: Dr. Komoly Sámuel
1. helyezés: Kovács Márton Áron, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika, Immunológiai és Biotechnológiai Intézet
Témavezető: Dr. Tényi Tamás, Dr. Simon Diána
2. helyezés: Kovács Mónika, Gyermekgyógyászati Klinika
Témavezető: Dr. Ohmachtné Dr. Hollódy Katalin
Kísérletes orvostudományok I. szekció
Elnök: Dr. Csernus Valér
1. helyezés: Környei Bálint Soma, Idegsebészeti Klinika, Radiológiai Klinika
Témavezető: Dr. Tóth Arnold, Dr. Schwarcz Attila
2. helyezés: Szél Orsolya, Pathologiai Intézet
Témavezető: Dr. Kajtár Béla
2. helyezés: Tareq Abu Dakah, Immunológiai és Biotechnológiai Intézet
Témavezető: Dr. Kellermayer Zoltán
Kísérletes orvostudományok II. szekció
Elnök: Dr. Németh Péter
1. helyezés: Bedics Gábor, Immunológiai és Biotechnológiai Intézet
Témavezető: Dr. Balogh Péter
2. helyezés: Malgay Annamária Györgyi, Pathologiai Intézet
Témavezető: Dr. Kajtár Béla
3. helyezett: Óli Jakobsen, Immunológiai és Biotechnológiai Intézet
Témavezető: Dr. Balogh Péter
Kiemelt I. helyezés: Környei Bálint Soma
Gratulálunk a Díjazottaknak! További sok sikert kívánunk tanulmányaikhoz!