Kari Kosárlaba Évfolyambajnokság

2006. november 15.

PTE Általános Orvostudományi Kar Kosárlabda Évfolyambajnokság Versenykiírása és Sorsolása

Rendező szerv: Medikus Diáksportkör, Mozgástani Intézet Helyszín: PTE ÁOK Mozgástani Intézet tornaterme Időpont: 2006. november 20. Résztvevő csapatok: A PTE ÁOK egyes évfolyamainak hallgatóiból, az idegennyelvű oktatási programon tanuló hallgatókból illetve intézetek dolgozóiból, végzett orvosokból összeállt csapatok. Az évfolyamok csapatai egy-egy fő „külsőst” szerepeltethetnek. A „külsős” a PTE ÁOK más évfolyamára járó egyetemi hallgatót, Phd. hallgatót vagy a PTE ÁOK bármely egyetemi polgárát jelenti. A doktorok csapatában a POTE-n végzett vagy a PTE ÁOK klinikáin dolgozó orvosok szerepelhetnek. Egy külsős náluk is játszhat. A bajnokság rendszere és a szabályok: A bajnokságot két csoportban körmérkőzéses rendszerben írtuk ki. A mérkőzések időtartama az „A” csoportban 2x15 perc, a „B” csoportban 2x12 perc futó órával. Szoros mérkőzés (10 pont alatti különbség esetén) a második félidő utolsó három percében tiszta játékidőt mérünk. Döntetlen esetén három perc hosszabbítás. Félidőnként egy-egy időkérés lehetséges. Egyéb esetekben a jelenleg érvényben levő versenyszabályokat alkalmazzuk. A két csoport győztesei játsszák a döntőt Díjazás: A győztes csapat elnyeri a bajnoki címért járó serleget és minden csapat a helyezés arányában déligyümölcs díjazásban részesül. Sorsolás: „A” csoport „B” csoport Doktorok Angol program II. évfolyam I. évfolyam IV. évfolyam III. évfolyam V. évfolyam 16.30 I. évfolyam – III. évfolyam 17.10Angol pr. – V. évfolyam 17.50 Doktorok – IV. évfolyam 18.30Angol pr. – III. évfolyam 19.10 I. évfolyam – V. évfolyam 19.50 Doktorok – II. évfolyam 20.30 Angol pr. – I. évfolyam 21.10 III. évfolyam – V. évfolyam 21.50 II. évfolyam – IV. évfolyam 22.30 Döntő (csoportok első helyezettjei) Egyéb: Az öltözőkben hagyott értéktárgyakért, pénzért nem vállal felelősséget a rendező szerv! Pécs, 2006. november 14. Téczely Tamás testnevelő tanár