Új sorsolás

2003. március 24.

A Klinikai Focibajnokság új sorsolása

Klinikai Focibajnokság 2003. március. 29. /SZOMBAT/ Helye: ÁOK Tornacsarnok /Mozgástani Intézet/ Jakabhegyi u. 6 ?A? csoport ?B? csoport 1. I. Belklinika 1. Johnson & Johnson 2. Szívcentrum 2. Trauma-Szájseb. 3. Gyermekklinika 3. Mohács 4. Ortopédia 4. Urológia 5. II. Belklinika 5. Honvéd Kórház ?A? csoport mérkőzései 9.00 Szívcentrum ? II. Belklinika 9.15 Gyermekkl. - Ortopédia 9.30 I. Belkl. - II. Belkl. 9.45 Szívcentr. ? Gyermekkl. 10.00 I. Belkl. - Ortopédia 10.15 II. Belkl. - Gyermekkl. 10.30 Ortopédia ? Szívcentr. 10.45 I. Belkl. - Gyermekkl. 11.00 Ortopédia ? II. Belkl. 11.15 I. Belkl. - Szívcentr. ?B? csoport mérkőzései 11.30 Trauma-Szájseb - Honvéd 11.45 Mohács - Urológia 12.00 Johnson - Honvéd 12.15 Trauma-Szájseb. - Mohács 12.30 Johnson - Urológia 12.45 Honvéd - Mohács 13.00 Urológia ? Trauma-Szájseb. 13.15 Johnson - Mohács 13.30 Urológia - Honvéd 13.45 Johnson ? Trauma-Szájseb. Rájátszás: 15.00 A / 1 - B / 2 ----------------------------------------------------------------- 15.30 B/1 - A/2 ------------------------------------------------------------------. 16.00 III. hely ??????????????????????.. 16.30 DÖNTŐ ------------------------------------------------------------------ 17.00 EREDMÉNYHÍRDETÉS A csapatok körmérkőzéses formában játszanak egymással. Az első két helyezett a csoportban rájátszásban dönti el a végső sorrendet. Játékidő: a körmérkőzéseknél 1 x 15 perc, a rájátszásban 1 x 20 perc A rájátszásnál döntetlen állásnál 1 x 5 perc játékban aranygól dönt. Ezután 3 ? 3 hétméteres rúgás következik. Játékszabályok: Játékidő: 1 x 15 perc / rájátszásban 1 x 20 perc / Játékosok száma: 5 + 1 fő a pályán /csere korlátlan / egy időben a pályán 3 orvosnak kell lenni !!! Kiállítás: 2 perc,-5 perc,- végleg, /a végleg kiállított játékos a büntetése után cserélhető, /5perc/ de a soronkövetkező mérkőzésen nem játszhat. Pontozás: - győzelem 3 pont, - döntetlen 1 pont, - vereség 0 pont, -pontegyenlőség esetén a gólkülönbség, - a több rúgott gól, ill. az egymás elleni eredmény dönt, Díjazás: kupa, oklevél, tárgyjutalom, stb. A játékszabályok minden tekintetben megegyeznek a szabadtéri kispályás szabályokkal. A terem jellegéből adódóan mandiner játék van érvényben. Szögletrúgás csak a palánkkal szembeni oldalról! A kapusról is van szögletrúgás, de a kapus a saját játékostársától szándékosan hazajátszott labdát nem érintheti és nem foghatja meg kézzel. /közvetett szabadrúgás a 6-os vonalról / A labdát a kapus kézzel is játékba hozhatja, ilyenkor akkor kerül játékba ha a labda a földön vagy a levegőben a büntetőterületet elhagyta. /6-os vonal által határolt terület / A kapus kézzel is dobhat gólt, ha a labda játékban van. Dr. Rugási Endre